piątek, 10 października 2014

This blog has undergone a total makeover. Layout and domain changed. The content of the blog will also be different from what you have seen before. A new chapter begins today, and it makes no sense to go back to what it was, so previous posts have been removed. I hope that you will share my enthusiasm. If not, it may be that after some time you change your mind. New blog post will be here in a moment. Enjoy.
_________________________________________________________________________________

 Blog przeszedł całkowitą metamorfozę. Zmieniła się szata graficzna oraz domena. Treść bloga również będzie odmienna, od tego co widzieliście do tej pory. Nowy rozdział zaczyna się dziś i nie ma sensu wracać do tego co było, dlatego poprzednie posty zostały usunięte. Mam nadzieję, że podzielicie mój entuzjazm. Jeśli tak nie jest, to może, że po jakimś czasie zmienicie zdanie. Już dzisiaj zapraszam na nowy wpis.

3 komentarze :

 1. Czeka z niecierpliwoscia na Twe wpisy :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo szkoda,że nie ma poprzednich wpisów :-( Bradzooooo. Miały i dużo cennej wiedzy,i bardzo mnie isnpirowały. Zaczynałaś nimi, i dla nich tu wchodziłam. Nie bylo sie przecież czegow stydzić...Teraz musze przemyśleć czy bede tu wchodzić, tak mam, jak sie z czymś utozsamiam to do konca.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Obiecuję, że blog szybko zapełni się nową treścią, która na pewno będzie bardziej przyjemna dla oka. Nie mniej jednak rozumiem i bardzo dziękuję za miłe słowa. Motywują i dodają otuchy, a przecież w internecie jest ogrom blogów i ciekawych stron o podobnej tematyce. Postanowiłam bardziej przyłożyć się do tematu od strony wizualnej, ponieważ jest to dla mnie ogromnie ważna kwestia. Z poprzednej odsłony nie byłam do końca zadowolona. Obecna bardziej odpowiada moim założeniom. Mam nadzieję, że z czasem przekonasz się i będziesz odwiedzała bloga regularnie. Pozdrawiam serdecznie!

   Usuń