poniedziałek, 13 października 2014

 If I had to choose one thing out of my closet that I would have to wear for the rest of my life that would be definitely a white shirt. White men's shirt to be exact. It's perfectly oversize.
I realize most woman on vacation wear ethereal dresses, tunics or bikinis. I rebelled and turned on boyish mood. I don't think perceiving femininity through the clothes is the right thing to do. Femininity is what we have inside and how we behave, not what we are wearing. Would you agree? I always choose clothes which I feel comfortable and confident in. I'm not going to change that.
_________________________________________________________________________________

 Gdybym miała wybrać jedną rzecz z szafy, którą musiałabym nosić do końca życia, zdecydowanie była by to biała koszula. Ściślej mówiąc, męska, idealnie luźna, męska koszula.
Zdaję sobie sprawę, że większość kobiet będąc na wakacjach wybiera zwiewne sukienki, tuniki i bikini. Zrobiłam na przekór i zdecydowałam się na bardziej męski look. Nie sądzę, żeby postrzeganie kobiecości poprzez ubiór było właściwe. Kobiecość jest tym co mamy w środku, w jaki sposób się zachowujemy, nie tym co mamy na sobie. Zgodzicie się ze mną? Zawsze wybieram ubrania, w których czuję się pewnie, oraz wygodnie i nie zamierzam tego zmieniać.
shirt - H&M men's department | shorts - Bershka | shoes - Report | bag - MNG | watch - Timex

8 komentarzy :

 1. Świetnie :) Uwielbiam takie zestawy :) A torebka... dziś do mnie dotarła :) Cudowna! Cieszę się, że wystartowałaś z blogiem, czekam na więcej. Powodzenia!

  OdpowiedzUsuń
 2. I absolutely adore all your photos!! I love yoru blog

  http://www.mowo.bloggersdelight.dk/

  OdpowiedzUsuń
 3. Dla mnie meska koszula jest niezywkle seksowna na kobiecie! Pieknie wygladasz, lubie taki look:) xxx

  OdpowiedzUsuń