sobota, 24 stycznia 2015

 If you are intrested what is happening in other's people life or in their wallet or see a little bit of nudity, you must upload an application called instagram. For the uninitiated, at the bottom of the page you can find widget's which will send you directly to my social media applications. But if you do not have accounts there, I come with the help, I will regularly post latest pictures from instagram. What can you see there? Among other things, what actually inspires me and amazes me. How I'm spending my time. Nudity and privite things are not in my taste, I 'm warning you right away. Although it's a kind of vanity fair I like to peek in. I met some very interesting people there with whom I also met privately. We inspire each other and share positive mind-set. This is probably the most important thing about it.
_________________________________________________________________________________

 Jeśli lubicie zaglądać innym do talerza, do portfela, tudzież zobaczyć odrobinę golizny, musicie posiadać aplikację zwaną instagramem. Dla niewtajemniczonych, na dole strony znajdują się widget'y odsyłające bezpośrednio do social mediów i aplikacji. Gdybyście jednak nie posiadali tam kont, przychodzę z pomocą, regularnie będę umieszczać wpisy z najświeższymi zdjęciami z instagrama. Co na nich znajdziecie? A między innymi to co aktualnie robię, to co mnie zainspirowało, zachwyciło. To jak spędzam czas. Golizny i prywaty raczej brak, uprzedzam od razu. Mimo, że jest to swego rodzaju targowisko próżności, lubię tam zaglądać. Poznałam tam kilka bardzo ciekawych osób, z którymi spotkałam się również prywatnie. Inspirujemy się nawzajem, dzielimy pozytywnymi myślami i to jest chyba najważniejsze.  Latest fav belongings. | Ulubione ostatnio gadżety umilające każdy dzień.

I like to share quotes which I can identify with. | Lubię umieszczać w swojej galerii cytaty, z którymi się identyfikuję.
 I'm interior designer. I'm constantly searching for inspirations. | Jestem architektem wnętrz, stale szukam inspiracji. Muszę być na bieżąco z trendami w świecie designu.
 Stay positive! | Pozytywne nastawienie to podstawa. Kobiety mogą dołożyć do tego ulubioną szminkę!
Good company and food makes me happy. Had a dinner with my lovely Hannah aka @cinnamonbomb | Uwielbiam dobre towarzystwo i dobre jedzenie. Razem z Hanią poszłyśmy na kawę i obiad parę dni temu.
 What can be better that this? | Czy może być coś lepszego?
 It's a must have for every blogger! |Każdy bloger powinien przeczytać te książki, a przynajmniej taki, który chce być dobrym blogerem. Plus 100 pkt do motywacji!

I really appreciate lazy mornings. | Poranne leżakowanie i organizowanie dnia.

Today's dinner. You can eat fancy food also at home and indulge yourself daily. | Dzisiejsza kolacja. Wykwintne jedzenie nie tylko w restauracji. Trzeba sobie dogadzać na co dzień.

 Comfy sweater, green tea and book. Sounds perfect to me! | Ciepły sweter, zielona herbata w ulubionym kubku i dobra książka. Dla mnie idealnie!
 A note to remember. | Warto zapamiętać ten cytat.

Matte and burgundy manicure is very "in" this season. | Matowy, burgundowy lakier jest bardzo na czasie.

12 komentarzy :

 1. Dziękuję Madziu <3

  A ten matowy, bordowy lakier jest przepiękny! :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ściskam i pozdrawiam! :* Lakier faktycznie obłędny!

   Usuń
 2. Targowisko próżności to bardzo dobre określenie. Ale i tak lubię :) Widocznie sama potrzebuję i uzewnętrznić trochę siebie i podejrzeć innych :)) Ot, taka forma rozrywki :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jestem podobnego zdania :) taka rozrywka z przymróżeniem oka :)

   Usuń