środa, 18 lutego 2015

Hi! I'm Magda and I love food. Like crazy. I can talk about it constantly. Cooking and eating good stuff makes my a happy person - as simple as that. It is said "you are what you eat" - so believe it or not, this is a crucial thing in everyones life. I hate these days when I'm in such a rush that I can't eat a normal meal in pleasnt atmosphere. I've been trying to avoid it like the plague, because I really love to celebrate these moments. Today was a lucky day and I had a chance to make "food diary" post. It was extremely delicious! Good night guys!
_________________________________________________________________________________

Cześć! Mam na imię Magda i kocham jedzenie. Szaleńczo. Mogę mówić o nim nieustannie. Gotowanie i jedzenie uszczęśliwa mnie - tak po prostu. Mówi się, że "jesteś tym, co jesz" - więc to co jemy, jest kluczową kwestią, w naszym życiu. Nie cierpię tych dni, w których jestem w pośpiechu, nie mogąc zjeść posiłku w przyjemnej atmosferze. Staram się unikać takich sytuacji jak ognia, ponieważ uwielbiam celebrować te momenty. Dzisiaj był "szczęśliwy dzień", więc miałam możliwość przygotować ten wpis. Dobrej nocy!


Breakfast - fresh juice, herbal tea, half avocado, 2 soft-boiled eggs, sandwich with chickpeas pasta


Guilty plesure time! Donut with rose marmolade and green tea.


Lunch time - salad with beetroot, avocado, grapes and feta cheese, plus banana and pinepple smoothie.


Dinner - beans stew and Mariage Freres tea.


Supper in a good company - sandwich with goat cheese and green pesto, cherry tomatoes, herbal tea.

11 komentarzy :

 1. Winogron? a co to takiego? winogronO i nie inaczej!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W liczbie mnogiej także? :)

   Usuń
  2. w liczbie mnogiej winogronA, winogron tylko w dopełniaczu l.mn kogo czego nie ma? winogron

   Usuń
  3. Nie jestem prof. Miodkiem, przepraszam. Dziękuję za zwrócenie uwagi. Człowiek całe życie się uczy, a język polski jest jednym z najtrudniejszych. ;)

   Usuń
 2. Uwielbiam ciecierzycę! :) Mniam:))

  OdpowiedzUsuń
 3. ser z pesto- yummy!

  Pozdrawiam,
  Fit

  OdpowiedzUsuń
 4. Zaczynam tak samo - super zdrowe śniadanko, a przed południem wszystkie fit zamysły druzgocze drożdżówka z wiśniami od Babci...
  Też raz udało mi się sfotografować moją ulubioną wersję leniwego śniadanka: http://www.martaguzowska.pl/creative/slow-food

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie pijesz kawy?
  Justyna

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Miałam długą przerwę w piciu kawy. Kręciło mi się po niej w głowie, ale wróciłam do zwyczaju. Piję czarną, słodzoną miodem. Zwykle o 12 w południe :)

   Usuń