wtorek, 30 czerwca 2015


 I never felt at ease and comfortable in dresses or skirts. I think every woman fears the unexpected breeze, right? You can wear the most beautiful dress, but if you don't feel like "yourself" in it, you won't look good. So I entered into a permanent relationship with trousers.
The exception to the rule occurred when I found a great, classic, pleated skirt in second-hand shop. Made of good material and in a favorite color - I could't buy it!
To break the classics, I added a black leather accents and gold jewelry, without which I'm recently not going anywhere.
Red-orange, matte lipstick gave a huge injection of confidence, so my skirt-outfit wasn't so bad after all. There is something in this color, which makes us feel different, better. We could have asked Marilyn Monroe about it if she was still alive.
_________________________________________________________________________________

 Nigdy nie czułam się swobodnie i komfortowo w sukienkach, czy spódnicach. Chyba każda kobieta obawia się niespodziewanego powiewu wiatru, prawda?  Chociaż ubrały byśmy najpiękniejszą sukienkę, nie będziemy wyglądać dobrze, jeśli nie czujemy się w niej "sobą". Weszłam więc, w stały związek ze spodniami.
Wyjątek od reguły miał miejsce, gdy znalazłam świetną, klasyczną, plisowaną spódnicę w second-handzie. Z dobrego materiału i w ulubionym kolorze - nie mogłam jej nie kupić.
Aby przełamać klasykę, dobrałam czarne, skórzane dodatki i złotą biżuterię, bez której ostatnio nigdzie się nie ruszam.
Czerwono-pomarańczowa, matowa szminka dodała ogromnego zastrzyku pewności siebie, więc spódnica była mi nie straszna. Jest coś w tym kolorze, co sprawia, że czujemy się inaczej, lepiej. O to, przydałoby się zapytać Marilyn Monroe, gdyby jeszcze żyła.


shoes, jacket, sweater - ZARA | clutch bag - Massimo Dutti | skirt - vintage | sunglasses - Ray-Ban Wayfarer | watch - M. Kors | rings - YES Zodiak, Moccaloca, MyWay Jewellery | necklace - DIY | lipstick - NYX Soft Matte Lip Cream in "Marocco"20 komentarzy :

 1. Bardzo stylowo wyglądasz w spódnicy :) A ten kolor na ustach mnie powalił… jest idealny :) Muszę zaopatrzyć się w ten produkt!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję Daria! Ma trochę problematyczną długość, ale myślę, że botki rozwiązały problem. Szminkę bardzo polecam :)

   Usuń
 2. Poszukuję takiego naszyjnika! Czy jest gdzieś do dostania???


  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zamawiałam półprodukty na Korallo i Gal-Art. Polecam też Onyks.eu. :)

   Usuń
  2. czyli to nie jest złoto??? a bardzo dobrze wygląda, w takim razie jak z jakością??? nie odbarwia się od kontaktu ze skórą?

   Usuń
  3. Cała biżuteria jest ze srebra, pozłacanego. Nie odbarwia skóry.

   Usuń
 3. ŚWIETNA SZMINKA!

  POZDRAWIAM,FIT
  _____________________________________________
  www.fashionbyfit.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. To prawda, czerwona szminka działa cuda!

  OdpowiedzUsuń
 5. Sytylizacja totatnie w moim stylu - kobieca, intrygująca, seksowna. A spódnica jest genialna :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Sytylizacja totatnie w moim stylu - kobieca, intrygująca, seksowna. A spódnica jest genialna :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Szminka ma piękny odcień, a cała stylizacja jest naprawdę fajna. Bardzo kobieca, elegancka, ale z nutą tajemnicy. Naprawdę świetnie wyglądasz w spódnicy, pasuje ci ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. Madziu jesteś cudowna!
  Kobieta z niezwykłą klasą :*

  OdpowiedzUsuń